Медогляд дітей

Виїздів бригади лікарів-спеціалістів дитячої поліклініки в ЛПЗ району. Профілактичний огляд дітей шкільного віку та дітей, які підлягають навчанню в першому класі ЗОШ. Склад бригади лікарів: хірург, ортопед-травматолог, ендокринолог, акушер-гінеколог, отоларинголог, офтальмолог.

13 - березня та 24 - травня 2018

Прийом в школу 2017-2018: правила прийому, терміни подачі заяви

Перший раз у перший клас – подія, якої з нетерпінням і гордістю очікують вчорашні дошкільнята, їх батьки, бабусі і дідусі. Пам'ятайте шкільні лінійки на 1 вересня? Урочисті і трохи перелякані першокласники, які стоять на першій в житті лінійці, думають про нових друзів і можливості, які відкриває для них школа, а також про цілий етап завдовжки в одинадцять років, який їм належить пройти. Не менше хвилюються і мами з татами, пишаючись за свою дитинку, яка раптово виросла з пелюшок.

/Files/images/priyom-v-shkolu-2017-2018-pravila-priyomu-termni-podach-zayavi_621.jpeg

Вступ до школи — хвилююча подія для дітей та їх батьків! Ну а бабусі і дідусі в ці моменти просто не розлучаються з фотоапаратами, намагаючись запам'ятати кожну хвилину грандіозної події в житті улюбленого онука чи онучки. Але до того як відбудеться прийом в перший клас, батьки повинні пройти безліч інстанцій і отримати величезну кількість паперів. Давайте розберемося, яким буде процес зарахування першокласників в українські школи в 2017-2018 навчальному році, щоб ви витратили на підготовку як можна менше нервів і часу.

Кiлькiсть переглядiв: 209

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.